Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Síň Hanby

+3
Nurri
Sean Mallory
dydy79
7 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Nurri 07.10.09 23:56

Sean Mallory napsal:
Mám takový tušení ... takovou předzvěst ... úplně jako kdyby mně to našeptávala nějaká vyšší moc ... že v tý Síni slávy budu první i v době, kdy ta hra skončí Laughing

Tak to aspoň sám vidíš, jakou má Síň slávy hodnotu a váhu, když vlastně neukazuje skutečný výsledek Very Happy protože nepředpokládám, že bys tu hru hrál do konce.
Nurri
Nurri
Šerif
Šerif

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 19. 07. 09
Age : 43
Location : WoH

http://www.basilard.cz

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 0:12

Ale tak ukazuje a neukazuje, záleží na úhlu pohledu. Individuální vítězství je dosažení poslední úrovně jako první a dotyčnému už to nikdy nikdo neodpáře (pokud po některém updatu nepřijde navazujících 100 úrovní a hráči aktuálně v Síni slávy se nevypustí ze startovní čáry na druhou etapu). Druhé individuální vítězství a od právě aktuální verze 1.22 bez možnostii dosažení "nastálo" je žebříček duelantů. Pak tu bylo kolektivní pomyslné vítězství (neboť řazení tabulky tomu nedodpovídalo) - dostavění města jako první. S příchodem pevností se toto kolektivní vítězství změnilo na udržení města na první příčce, a to výhradně vlastnictvím co nejvyššího počtu pevností. A teď přibyly další individuální "minivítězství", zatím jim moc nerozumím, možná ten koncept vůbec neodpovídá tomu, co jsem od něj čekal, ale jsou jím ty "odměny". No a konečně, pokud to někoho těší, může být nejlepší v jedné konkrétní schopnosti (i když tohle trochu postrádá smysl).
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Doubledecker 08.10.09 0:16

Sean Mallory napsal:Můj pohled na věc se za celou dobu nezměnil ani o píď.
Dik. Tenhle citat se do moji sbirky taky hodi. Ted uz to bude skoro dokonale. Very Happy Uz jen schazi aby pribehl(a) Urza a zacal(a) te zurive branit.
Doubledecker
Doubledecker
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 20. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Nurri 08.10.09 0:18

Sean Mallory napsal:Ale tak ukazuje a neukazuje......

To co jsi teď popsal, tak s tím souhlasím, tak to opravdu je a celé to opět jen potvrzuje co tu bylo řečeno o té nic neříkající Síň slávy Smile
Nurri
Nurri
Šerif
Šerif

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 19. 07. 09
Age : 43
Location : WoH

http://www.basilard.cz

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 0:26

Sean Mallory napsal:.... S příchodem pevností se toto kolektivní vítězství změnilo na udržení města na první příčce, a to výhradně vlastnictvím co nejvyššího počtu pevností......

Tady jen upozorňuji, že slovo výhradně je zavádějící. Pevnosti pravda mají obrovský vliv, nicméně není to jediný faktor. To sem dávám jen aby nevznikla nějaká milná informace. Prostě když ti bude dál freolight dávat vítězství se šutrem v ruce jako doposud, je pravděpodobné, že jednou tvoje město bude na prvním místě, asi tak jak ses dostal na ostatní první místa....více zde:
https://the-west.forumczech.com/sekce-jen-pro-leny-tohoto-fora-f32/zebiek-mst-t290.htm?sid=197f9c6413151cbcc2098474237a461b
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 0:34

Nurri napsal:To co jsi teď popsal, tak s tím souhlasím, tak to opravdu je a celé to opět jen potvrzuje co tu bylo řečeno o té nic neříkající Síň slávy Smile
S tím už souhlasit nemůžu. Je to jedno z mnoha vítězství, to ještě neznamená, že by mělo být méněcenné, nicneříkající ani nic podobného. Stejnětak nebudu zpochybňovat, pokud mně někdo napíše, že je nejlepší střelec ze všech. A můžu si klidně myslet, že "prostě jen" narval všechny body do jedné schopnosti, ale právě proto je nejlepším střelcem on a ne já. Stejnětak si můžete říkat, že jsem "prostě jen" narozdíl od vás pochopil, že za práce nikdy nedostanu tolik zkušeností, co později z duelů a vydal se nejkratší cestou k síni slávy. No a co? Nechápu, že vám to pořád tak leží v žaludku. Vy jste místo duelů raději chodili na práce, no tak proč ne? Buď vám o tohle konkrétní vítězství - Síň slávy - nikdy nešlo, ale pak nechápu, proč pořád dokolečka rejpete do toho, že jsem první já a ne vy anebo vám o něj šlo, ale pak je to jenom vaše chyba, že jste zvolili pomalejší způsob - práci. Připadáte mi jako dělníci, co nadávají, že na ně útočí duelant. Šmarja tak vybrali si jednou dělníka, snad ví proč, tak ať se neserou do toho, že ostatní jsou lepší v duelech ...
Dydy79 napsal:(...)
Nicméně ve srovnání s body za pevnosti jsou všechna ostatní kritéria takřka zanedbatelná.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 0:36

Sean Mallory napsal:
dydy79 napsal:Tohle přece není proti pravidlům.
No a? Možná právě proto byl zrušen. Postavili jsme administrátorku před poměrně náročnou alternativu před soudem dokazovat, že ty dvě osoby sedící na lavici žalující strany jsou jedna a ta samá.

Bavíš se o prvním banu, za který se ti omluvili, nebo o druhém banu, za který se ti nikdo neomluvil a měl jsi ho tuším týden?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 0:44

Ale na to jsem ti přece už odpověděl hned v následujícím příspěvku.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 0:48

Sean Mallory napsal:Ale na to jsem ti přece už odpověděl hned v následujícím příspěvku.

První byl přece za šíření komunikace se supportem, tam by zřejmě výše popsané dokazování nemělo moc smysl.

MEA CULPA, nad tou citací to nebylo vidět... chceš mi snad tady namluvit, že za první ban se ti omluvili a za druhý dle tebe neoprávněný ban už ne?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 1:23

Já ti to nechci namluvit, já ti odpovídám na otázku, jsa omezen pravidlem šíření komunikace se supportem.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 2:32

Sean Mallory napsal:Já ti to nechci namluvit, já ti odpovídám na otázku, jsa omezen pravidlem šíření komunikace se supportem.

Mně je tak nějak jedno co sis psal se suportem (ostatně nelze spojovat účty na tomto fóru s žádnými z herních, takže pokud bys tady uvedl jakoukoliv komunikaci se supportem, tvůj právník přeci kdykoliv může říct, že bla bla bla...nicméně tady žádnou komunikaci se suportem nechceme a i kdyby se o to někdo pokusil, tak ji mázneme), jen nechápu, proč se ti za první neoprávněný ban omluvili a za jak ty tvrdíš druhý neoprávněný ban už žádná omluva nepřišla. Já být tebou, tak druhé omluvě opšt trvám, neměla by být problém, když první...prostě dokud neuvidím, onu druhou omluvu, nezbývá mi, než ti nevěřit. Už jen to, že zrovna tebe se podařilo zabanovat 2x po sobě a v obou případech neprávem, navíc ten druhý ban trval tuším týden. Člověk s tvou aktivitou a právnickým zázemím by si týdnu neoprávněného banu přece jen mohl vyběhat nějakou tu omluvu dejme to za co já vím, pošpinění už tak špinavé pověsti Very Happy.


Naposledy upravil dydy79 dne 08.10.09 2:37, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : překlep)
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 3:32

Řekněme, že někdy se vyplatí udělat menší ústupek v bezvýznamné věci, abys co nejrychleji dosáhl té podstatné. Blbec je dál přesvědčen o své neomylnosti a ty dosáhneš svého. Třeba když budu ignorovat Doubledeckera - on bude spokojenej, že má pravdu a já budu spokojenej, že konečně drží hubu Laughing Navíc ten účet měl původně permanentní ban.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 3:41

Hezky jsi se rozpovídal nicméně, buď jsi měl ban neoprávněně, pak ti patří omluva jako tomu bylo prvně. Nebo jsi měl ban oprávněně a proto jsi ho měl tak dlouho a logicky bez omluvy, není nic mezi tím. Nebo nám tady chceš snad říct, že tím, žes nepožadoval omluvu tě odbanovali? Very Happy Neblázni kluku.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 3:47

Oni by mě odbanovali tak jak tak, jde o to kdy.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 3:56

Jen jestli, ti za chvíli nebudeme říkat barone Prášile. Prostě jsi dostal timeban a on ti vypršel Very Happy dnes je z toho pohádka, jak chytrá Horákyně napálila support Very Happy.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 4:03

Tak to si asi budeš muset někde sehnat přepis komunikace se supportem. Jen teda nevím kde, zkus se zeptat na supportu.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 4:06

Sean Mallory napsal:Tak to si asi budeš muset někde sehnat přepis komunikace se supportem. Jen teda nevím kde, zkus se zeptat na supportu.

Proč bych měl? Mně stačí to, žes měl u nicku 2x že jsi byl zabanovaný, jednou se ti omluvili což respektuji, po druhé ne čímž jsi u mě obyčejný podvodník, nedá se nic dělat Smile.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 4:18

Ty jsi byl ve West-Teamu, čímž jsi zodpovědný za ban pro Urzu odůvodněný jako "multidemence" a neoprávněné zásahy do hry v zájmu vlastního prospěchu, nedá se nic dělat Smile
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 4:28

Omyl, já jsem v týmu v době kdy dostal hráč Urza ban nebyl. Každopádně i kdyby, pořád se snažíš kličkovat jako mallory trefený šutrem freonlighta - co má co společného to, že já jsem byl někdy v TW týmu a to, že tys měl ban? Very Happy

Zdá se mi, že nám tady někdo dává hruštičky a jablíčka do stejného košíčku.

(nemusíš odpovídat hned, klidně si na odpověď zavolej právníka, nebo třeba Ferdu mravence)
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 11:59

A co má společnýho ban s tím, že jsem podvodník? Zvlášť při "kvalitách" WT. Všichi co prošli Guantanámem jsou teroristi? Horáková byla velezrádce?
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 12:44

Tak proč se ti teda neomluví jako prvně když jsi měl teda jak nám tady tvrdíš ban neprávěm?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 17:40

A proč se komunisti neomluvili Horákové?
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 08.10.09 17:58

Jen jestli to nebude tak, žes za podvody dostal timeban na dejme tomu týden. Týden ses s nima hádal, pak ti ban vypršel a ty žiješ v marném domnění, žes je uhádal - u tebe mě to nepřekvapuje, to je stejné jako si myslíš, že když ses s freonem s šutrama dostal na první místo duelantů a myslíš si, že jsi nejlepší duelant...
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 08.10.09 21:03

No když tuhle svou teorii zopakuješ ještě párkrát, tak se z toho možná stane i skutečnost. Pacient se se svou představou tak dokonale sžije, že se pro něj stává realitou. Není pak vůbec schopen rozlišovat, co je skutečné a co je jeho iluze ...
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Doubledecker 08.10.09 22:09

Sean Mallory napsal:No když tuhle svou teorii zopakuješ ještě párkrát, tak se z toho možná stane i skutečnost. Pacient se se svou představou tak dokonale sžije, že se pro něj stává realitou. Není pak vůbec schopen rozlišovat, co je skutečné a co je jeho iluze ...
Spravne a proto ti preji hodne stesti s szivanim s predstavou ze jsi novodoba Milada Horakova. Skoda jen ze me musis ignorovat Crying or Very sad Bych si s tebou tak rad pokecal.
Doubledecker
Doubledecker
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 20. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby - Stránka 2 Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru