Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Síň Hanby

+3
Nurri
Sean Mallory
dydy79
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Síň Hanby Empty Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 19.09.09 11:26

Do Síně Hanby se díky přátelským duelům zapsali:
7.8.09 v 7:20 Sean Mallory
17.9.09 v 3:10 freonlight
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 21.09.09 20:29

Nezáviď Razz
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Nurri 21.09.09 20:58

Tak teda už dlouho jsi mě Seane fakt tak nepobavil rofl rofl rofl
Nurri
Nurri
Šerif
Šerif

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 19. 07. 09
Age : 43
Location : WoH

http://www.basilard.cz

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 27.09.09 4:30

Sean Mallory napsal:Nezáviď Razz

Pokud si dobře pamatuju, tak jsi měl 2x ve hře BAN, čili jsi podváděl, takže opravdu není co závidět Laughing .
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  McBracey 27.09.09 9:11

dydy79 napsal:
Sean Mallory napsal:Nezáviď Razz

Pokud si dobře pamatuju, tak jsi měl 2x ve hře BAN, čili jsi podváděl, takže opravdu není co závidět Laughing .

Ale taky se mu omluvili že to udělali neprávem. Mimochodem support je tak nestraný až to bolí. Pokud chcete někoho propírat tak by jste tu měli mít jiné lidi. A ne člověka který vám šlápl na bebíčko tím že se dostal na první místo způsobem který se vám nelíbí.

McBracey
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 27.09.09 12:21

Omluvili se mu jednou a už ta omluva tam není (takže kdoví jak to bylo) a BAN, co jsem si všiml já, měl 2x Wink.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Zorro 05.10.09 9:33

dydy79 napsal:Omluvili se mu jednou a už ta omluva tam není (takže kdoví jak to bylo) a BAN, co jsem si všiml já, měl 2x Wink.

aby sa ututlali chyby supportu?zeby?
Zorro
Zorro
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 07. 09

http://reikoxa.forums-free.com/

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 06.10.09 19:19

Ale on to moc dobře ví, on jen rejpe Wink ... protože ví, že jsem prostě lepší, viď, dydýnku? I love you
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 06.10.09 21:16

Ty jseš jen expička, která by bez freona s šutrem v ruce nevyhrála jediný duel...nezapomeňte se v 1.22 expit dál a zvedat si duelovku aby na vás ostatní nemohli ...nezapomeň, že na net a de serverech byste za to měli ban za porušování pravidel.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Doubledecker 07.10.09 18:11

Sean Mallory napsal:protože ví, že jsem prostě lepší
Tak tenhle se ti povedl. Laughing Mozna tak lepsi podvodnik. Z te vasi skupiny v sini slavy, ve ktere jsi ty, AMG, White Hawk a freonlight jsi asi opravdu nej. To je tvoje liga.
Doubledecker
Doubledecker
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 20. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 07.10.09 19:58

Jojo a když dorazím na sraz Westu ve ferrari, tak mě tam všechny socky označí za zloděje. Takhle to už chodí, někteří jsou úspěšní a někteří jim závidí a pomlouvají. Ale pomáhá na to jeden přístup - srát na vás I love you
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 07.10.09 21:25

Sean Mallory napsal:Jojo a když dorazím na sraz Westu ve ferrari, tak mě tam všechny socky označí za zloděje. Takhle to už chodí, někteří jsou úspěšní a někteří jim závidí a pomlouvají. Ale pomáhá na to jeden přístup - srát na vás I love you

Včera mi jeden z hráčů napsal, že účty sean mallory a freonlight patří jedné osobě a že ty duely šutrákem byly vlastně i proti současným pravidlům. Je to pravda, nebo lže? Duelovaly se někdy účty sean mallory a freonlight proti pravidlům?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 07.10.09 21:31

Šířili jsme korespondenci se supportem a mnohonásobně ty účty zpeněžili při prodeji jiným osobám. Při komunikaci zásadně používáme nevhodné a rasistické výrazy, naštěstí se vzájemně nenahlašujeme, takže na to zatím nikdo nepřišel. Ale rozhodně není pravda, že za ty účty hraje jeden člověk, protože oba účty ovládá výhradně script ...
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 07.10.09 21:40

Takže tvrzení toho hráče nikterak nevyvracíš. Hmm myslím, že si každý obrázek udělal...
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Gho5t 07.10.09 22:02

Sean Mallory napsal:Jojo a když dorazím na sraz Westu ve ferrari, tak mě tam všechny socky označí za zloděje. Takhle to už chodí, někteří jsou úspěšní a někteří jim závidí a pomlouvají. Ale pomáhá na to jeden přístup - srát na vás I love you
A někteří trochu psychopati, když jsou schopní zaplatit si právníka kvůli vítězství v poměrně stupidní hře, které stejně nikdo neuznává. Nebo to tak nebylo? Fakt to nevím, možná jsi ten právník ty, když se vozíš v takovém autě Surprised

Gho5t
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Nurri 07.10.09 22:11

Sean Mallory napsal:Ale on to moc dobře ví, on jen rejpe Wink ... protože ví, že jsem prostě lepší, viď, dydýnku? I love you

Ono taky proč by si nerejpl, když je do čeho,. Smile ale určitě to nebude proto, že bys byl lepší, to si asi hodně fandíš Very Happy a nějak jsi nám zapomněl vysvětlit, co že ti to máme závidět? Také si zřejmě pleteš význam slova pomluva a konstatování jasně dokazatelné skutečnosti. Sám dobře víš, že tohle můžeš vykládat možná nějakým naivkám, tady bohužel spíš jen stále klesáš hlouběji a hlouběji, ale jen v tom hrdě pokračuj dle libosti. Holt lidská blbost nezná mezí, ale zase je to někdy celkem sranda pozorovat. Laughing
Nurri
Nurri
Šerif
Šerif

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 19. 07. 09
Age : 43
Location : WoH

http://www.basilard.cz

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 07.10.09 22:43

Sean Mallory napsal:Ale rozhodně není pravda, že za ty účty hraje jeden člověk (...)
dydy79 napsal:Takže tvrzení toho hráče nikterak nevyvracíš. Hmm myslím, že si každý obrázek udělal...
Ano, taky tu mám jeden obrázek - Dydýnek neumí písmenka Laughing
Gho5t napsal:A někteří trochu psychopati, když jsou schopní zaplatit si právníka kvůli vítězství v poměrně stupidní hře (...)
To jsi špatně pochopil, to přece nemá s vítězstvím ve hře nic společnýho, tu hru to nijak neovlivnilo. To byl jen důsledek toho, jak jednal West-Team. Jestli si "normální" člověk nechá srát na hlavu a "psychopat" se brání, pak jsem "psychopat" a jsem za to rád, že nejsem "normální" jako vy ostatní. A právník sice jsem, ale kdybych se tím živil, tak se v něm asi nevozím Smile
Nurri napsal:(...)
Pardón, musím si znovu ověřit, kdo je první v síni slávy ... jo, tak jsem to já. V souladu se všemi pravidly jsem tu hru vyhrál. Smůla. A můžete mně víš co I love you
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Nurri 07.10.09 23:17

rofl rofl rofl člověče budeš asi fakt dobrej, ještě jsem neviděla nikoho, kdo by vyhrál hru, která stále běží ok souhlas
Nurri
Nurri
Šerif
Šerif

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 19. 07. 09
Age : 43
Location : WoH

http://www.basilard.cz

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 07.10.09 23:22

Za první ban se ti omluvili, sice omluva už nikde není, ale budiž, byla tam...pak jsi měl ještě jeden pokud si dobře pamatuju, ten byl za co?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 07.10.09 23:23

Nurri napsal:(...)člověče budeš asi fakt dobrej, ještě jsem neviděla nikoho, kdo by vyhrál hru, která stále běží
Mám takový tušení ... takovou předzvěst ... úplně jako kdyby mně to našeptávala nějaká vyšší moc ... že v tý Síni slávy budu první i v době, kdy ta hra skončí Laughing
dydy79 napsal:Za první ban se ti omluvili, sice omluva už nikde není, ale budiž, byla tam...pak jsi měl ještě jeden pokud si dobře pamatuju, ten byl za co?
Ten byl za duely dvou různých hráčů ze dvou různých hotelových pokojů, ze dvou různých notebooků, ze dvou různých IP. Kdybych ti sdělil další podrobnosti, pak bych dostal třetí ban za šíření komunikace se supporty. Asi máš dnes vážně smůlu - tak jako na českých serverech narozdíl od německých a anglických můžu duelovat s kým chci, tak na českých serverech narozdíl od německých a anglických nesmím šířit komunikaci s neomylnými spravedlivými a všemocnými rozhodci West-teamu.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 07.10.09 23:35

Komunikaci rozhodně nešiř, to v žádném případě nechci...

Ten byl za duely dvou různých hráčů ze dvou různých hotelových pokojů, ze dvou různých notebooků, ze dvou různých IP.

Tohle přece není proti pravidlům.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 07.10.09 23:37

dydy79 napsal:Tohle přece není proti pravidlům.
No a? Možná právě proto byl zrušen. Postavili jsme administrátorku před poměrně náročnou alternativu před soudem dokazovat, že ty dvě osoby sedící na lavici žalující strany jsou jedna a ta samá.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Doubledecker 07.10.09 23:42

Sean Mallory napsal:Pardón, musím si znovu ověřit, kdo je první v síni slávy ... jo, tak jsem to já. V souladu se všemi pravidly jsem tu hru vyhrál. Smůla. A můžete mně víš co I love you
Ale no tak Seane. Bud trochu konzistentni. Onehda jsi mi tvrdil nasledujici:
Sean Mallory napsal:Mimochodem, já nemám potřebu dělat ramena ani si nikde honit ego, nikdy jsem to nedělal a taky nikde nic takovýho nenajdeš. Za kým stojí výsledky, zpravidla nemá potřebu se s tím chlubit. To dělají ostatní, kteří nikdy nic nedokázali.
Sean Mallory napsal:Ale já se přece neprohlašuju za nejlepšího kvůli umístění v žebříčku, ale kvůli svým výsledkům v duelech.
Vzhledem k tomu co jsi napsal patris k "ostatnim", kteri nikdy nic nedokazali. Laughing
Doubledecker
Doubledecker
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 20. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  dydy79 07.10.09 23:53

Sean Mallory napsal:
dydy79 napsal:Tohle přece není proti pravidlům.
No a? Možná právě proto byl zrušen. Postavili jsme administrátorku před poměrně náročnou alternativu před soudem dokazovat, že ty dvě osoby sedící na lavici žalující strany jsou jedna a ta samá.

Bavíš se o prvním banu, za který se ti omluvili, nebo o druhém banu, za který se ti nikdo neomluvil a měl jsi ho tuším týden?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sean Mallory 07.10.09 23:56

První byl přece za šíření komunikace se supportem, tam by zřejmě výše popsané dokazování nemělo moc smysl.
Doubledecker napsal:(...)
Ty se do toho nepleť, duševní masturbátore. Anebo alespoň věcně a bez vynechávání kontextu. Můj pohled na věc se za celou dobu nezměnil ani o píď.


Naposledy upravil Sean Mallory dne 07.10.09 23:59, celkově upraveno 1 krát
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň Hanby Empty Re: Síň Hanby

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru