Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

+4
Garvon
SHARK4
Jesse James
Kratos2
8 posters

Goto down

Ktorý je najlepší???

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap11%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 11% 
[ 3 ]
Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap0%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap0%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap54%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 54% 
[ 15 ]
Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap0%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap25%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 25% 
[ 7 ]
Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_lcap10%Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Vote_rcap 10% 
[ 3 ]
 
Celkem hlasů : 28
 
 

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Kratos2 15.07.09 15:58

Ktorý Windows je podľa vás najlepší??? :?:

Podľa mňa Windows Xp a teším sa na Windows 7 lol! cheers

Môžete dať aj viac možností Wink
Kratos2
Kratos2
Indián
Indián

Aquarius Pig
Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 13. 07. 09
Age : 28
Location : Innadril

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Anonymní 15.07.09 16:22

odmazáno autorkou


Naposledy upravil Darling dne 20.11.09 18:19, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Jesse James 15.07.09 16:24

já mám rád vistu. Používám jí na některých počítačích, má hezký design, má některý dobrý funkce a ještě se mi s ní nic nestalo (a to pořád odborníci tvrdili, že je problémová).
Jesse James
Jesse James
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 14. 07. 09
Location : The-west

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Anonymní 15.07.09 16:28

odmazáno autorkou


Naposledy upravil Darling dne 20.11.09 18:19, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  SHARK4 15.07.09 16:31

nevim proc hlasujete pro win 7 smích2 jeste to ani nevyslo tak jak muzete posuzovat jestli je dobry ci spatny....vim ze je spoustu recenzi ale i tak..... smích2 spamer
SHARK4
SHARK4
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Aquarius Dog
Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 07. 09
Age : 29
Location : WoH

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Garvon 15.07.09 16:33

Kamos si instaloval Win 7 asi pred mesicem.... nemel jsem moznost to kloudne prozkoumat, ale myslim, ze je to lepsi vylepsena vista. Smile
Garvon
Garvon
Dobrodruh
Dobrodruh

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 13. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  SHARK4 15.07.09 16:34

a jak si mohl instalovat windows 7 kdyz ma vyjit v zari??? max. si instaloval win RC coz je neco jako beta Google
SHARK4
SHARK4
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Aquarius Dog
Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 13. 07. 09
Age : 29
Location : WoH

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Garvon 15.07.09 16:35

Me se neptej, ja se o to nezajimam. Proste si to instaloval, byl jsem u toho.
Garvon
Garvon
Dobrodruh
Dobrodruh

Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 13. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  B-DoGs-OzzY 15.07.09 17:27

Tak já měl taky Win 7 Wink ,je celkem v klidu ,ale kodeky na to ještě moc nesežente tak to nefakčilo dle mého předpokládání.

Po dlouhém přemlouvání jsem znovu okusil Vistu.Měl jsem ji hned ze začátku ,ale chyb tam bylo nehorázně mnoho ,nepodporovalo to co to má podporovat atd.No nyní jsem ji hodil na zkoušku a musím říct ,že se to o něco zvedlo po několika updatech ,ale pořád to není pro mě pravé ořechové.Při spuštění procesu nad 75% už nejede zase tak rychle.

Takže momentálně pro mě je nejlepší xp ,ale velmi se těším na Windows 7.

Opomněl si systém Linux se kterým jsem dělal v práci.Na něho si nemůžu stěžovat.V systémových operacích byl hodně rychlý ,stejně tak i při práci s programy
B-DoGs-OzzY
B-DoGs-OzzY
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 12. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  fifineček 17.07.09 11:51

Hmm, no dříve jsem používal na starém noteboku XP, ale na novém co mám teď jsem si tam dal Vistu, jsem ji chtěl vyzkoušet a docela se mě líbí Smile
fifineček
fifineček
TW noviny SK
TW noviny SK

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 13. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  okmpl123 17.07.09 12:23

Já mam Vistu ultimate a nemužu byt víc spokojen
okmpl123
okmpl123
Indián
Indián

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 13. 07. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Ellone 31.08.09 21:05

No Windows 7 má jen pár drobných úprav od Xp, takže je mi to asi tak jedno. Laughing
Ellone
Ellone
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 16. 07. 09
Location : Vesmír-Sluneční soustava-Země-Evropa-Česko-Přerov-klíče od domu nechcete ?

Návrat nahoru Goto down

Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi Empty Re: Windows 7 vs. XP vs. Vista a dalšie Windowsi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru