Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United Virgine FANS

Goto down

United Virgine FANS Empty United Virgine FANS

Příspěvek  dydy79 28.06.10 20:30

Virgínia FAN´s - 28.6.2010
guinevera (Blokace)
-miha55- (Blokace)
Beowulf16 (Blokace)

Divokej Zakíc (Blokace)
rascal (Blokace)
Rosty (Blokace)
agonydragon (Blokace)
WeikingCross (Blokace)
Aaaugiii (Blokace)
bestyxxx (Blokace)
kvechy (Blokace)
venny (Blokace)
siecej (Blokace)
1marek93 (Blokace)
domino77 (Blokace)
wewebb (Blokace)
madA17 (Blokace)
katanek (Blokace)
jojkafri. (Blokace)

duri999 (Blokace)

Danes.72 (Blokace)

kubko12 (Blokace)

lundic (Blokace)

Skarkey2 (Blokace)

kozynec (Blokace)
DannyS (Blokace)

skype:

[17:31:33] dydy píše: Hoj, jak se vede? Smile
[18:40:09] Lubos Kubicka píše: chod do riti
[18:40:22] Lubos Kubicka píše: normalnym sposobom neviete zvitazit?
[18:40:57] dydy píše: a tobě příjde normální, že jeden člověk obsluhuje 26 účtů? Very Happy to bych měl pevnosti všechny Very Happy
[18:42:40] Lubos Kubicka píše: ja neobsluhujem 26 uctoc...za 20 som vedel iba heslo ale ti hraci hraju...nemali pravo dat trvaly ban vsetkym...je to skurveny česky support...skurvena hra a strčte si cely west do riti...
[18:43:48] dydy píše: ty podvádíš a můžou za to ostatní Very Happy ty už to nefetuj, protože ti to nedělá dobře Very Happy
[18:44:02] Lubos Kubicka píše: skap
[18:45:48] dydy píše: i to se může stát, ale pak tě budu chodit strašit, budu mít na sobě westernové hadry a budu dělat "bububu Lubošku, jsem duch dydy79 a přišel jsem tě střašit, protože jsi podváděl u internetové hry" Very Happy:D:D
[18:47:07] Lubos Kubicka píše: par hovien sa tu rozplace pretoze som dobry hrac a neviete zvitazit normalnym sposobom nado mnou...ale nevadi...west skoncil a svet 1 uz stoji za hovno...nic sa nedeje a zivot ide dalej....ak vas bude tesit taketo špinave vitazstvo jak je libo ale zapis si za usi...nad Virginou ste nikdy nezvitazili...cau
[18:49:58] dydy píše: nás těší, že virgínie se dostala na 1. místo 2x podvodem, nejdřív nějakého kokotka, nejspíš tebe, napadlo si dát před město 10 aby jste se dostali na první místo, sesadili jsme vás, pak jsi posbíral 26 účtů kamarádů a hrál jsi za ně a teprve se dostal na první místo, zase vás sesadí Very Happy jo, když neumíš hrát podle pravodel a podvádíš, musíš si jít dřepnout do kouta Very Happy ... teď jsem tě chtěl porazit v duelu, ale bohužel, všech tvých 26 účtů má mdloby Very Happy:D:D
[18:53:25] Lubos Kubicka píše: ser na to...tvoje a vase smradlave nazory ma nezaujmaju...aspon konecne budem mat viac casu na realny zivot...je to iba hra len ma mrzi 2 roky prace kym som vybudoval najsilnejsie mesto...zelam prijemnu zabavu pri skusrvenou weste
[18:54:32] dydy píše: to už jsi psal při minulám banu, že končíš a vrátil ses Very Happy máš pravdu, je to jen hra, hra u které jsi ve 30ti letech podváděl, styď se Lubošku Very Happy
[18:58:20] Lubos Kubicka píše: nemam sa za co akurat mi je luto ze dali trvaly ban aj hracom ktori mali zaujem o west a hrali ju aktivne...pykat za moju chybu som mal iba ja...nie vsetci....ale nevadi...za chvilu ostane na svete 1 par hracov...proste ten vaš tupý skurveny support znicil svet 1 a tym padom prisiel o vela aktivnych hracov...nech sa necuduju ked west nebude za chvilu nikto hrat
[19:01:51] dydy píše: spíš jsi ty pokazil hru kamarádům, ti tě musí milovat Very Happy to abys chodil kanálama aby ti někdo nerozbil hubu, zvlášť pokud za to platili Very Happy
[19:04:59] Lubos Kubicka píše: vies co pisal som s kamaratmi na skype a v podstate to ani nelutuju...pomaly kazdy znich napisal ostru kritiku na support a nech si tie ucty strcia do riti...s takym supportom ta hra ani netesi...ako som povedal srat na west a uzite si to...osobne si myslim za za cca pol roka uz nikto na svete 1 nebude hrat
[19:52:59] dydy píše: pořád tomu nerozumím, tys podváděl, support vás zablokoval a support je špatný?
[19:53:56] Lubos Kubicka píše: nechaj to tak...zozerte si pevnosti a zozerte si cely west a ukoncite to vy kvázi "vitazi"
[19:55:38] dydy píše: no né počkej, tys přece psal, že ti zablokovali connavara, pak ti zablokovali škorpina a teď gaynevěru a dalších 25 účtů, jsem myslel, že při těch dvou předchozích blokacích, jsi pochopil, že podvádět se nemá, ty musíš fakt uplně hloupý, to přece není jinak možné Very Happy
[19:59:05] Lubos Kubicka píše: pochopil som iba to ze je na case s westom skoncit a s kokotmi na supporte a ubrecenymi lajnami to nema vyznam...hadam ste uz spokojni..teraz skonci na weste predpokladam cca 100 hracov ale vsak to support chcel dosiahnut...kaslat na jednu zasranu hru a kaslem na kokotov
[20:00:40] dydy píše: 4366 hráčů - mínus teda těch tvých 26, support nás zbyvil podvodníčků Very Happy a moc se nepokašli Very Happy
[20:01:19] Lubos Kubicka píše: uz ma neotravuj debilko
[20:01:48] dydy píše: ale no ták, budeme zase kamarádi (handshake)
[20:02:23] dydy píše: (hug)
[20:03:15] Lubos Kubicka píše: sorry ale s čurákmi sa nekamaratim
[20:05:37] dydy píše: (hug)(hug) ty moc kamarádů celkově nejspíš nemáš, když musíš hrát online hru sám s 25ti imaginárními kamarády, které ovládáš sám, no nic, mohls mít kamaráda boha dydy79 nebo jak jsi to psal v té básničce Very Happy ale máš smůl (mooning) Very Happy měj se chlape a nepodváděj už Wink
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

United Virgine FANS Empty Re: United Virgine FANS

Příspěvek  dydy79 02.07.10 22:17

Po zablokování účtu STAVAŘ 2. července.

[17:07:48] dydy píše: I ty jeden stavaři Very Happy
[21:57:30] Lubos Kubicka píše: ja niesom stavar ty pako
[21:58:02] dydy píše: a kdo teda, když jsi na něj dostal ban ty? Very Happy
[21:58:45] Lubos Kubicka píše: ja som nebol na jeho ucte a pisem na innogames...Akarienta poleti ako spinave pradlo zo supportu...to je asi vasa kamoska co vy supportovi kreteni
[21:59:21] dydy píše: tak když jsi to nebyl ty, tak jak ti mohla dát ban? Very Happy
[22:00:00] Lubos Kubicka píše: lebo to je pica ktora ma s vami dobre kontakty...este vacsia pica ako ste vy chuji...ale inac pohoda...ja uz niesom vodca a jebem na to
[22:02:19] dydy píše: chceš mi říct, že jsi tohle nepsal?:
STAVAŘ Dnes v 12:49 hodin
neobtazuj ma...ja niesom na vase nazory zvedavy a multiucet to nebol ale to vy nikdy nepochopite...dydy79 vie niektore suvislosti ako to bolo ale multiucet to proste nebol...a madarov nemam rad asi tak ako smradochov
[22:05:14] Lubos Kubicka píše: to je kamos a samozrejme napise co mu poviem...a ja vam uz jebem na west...vidim aky ste chudaci ktori sa snazia vyuzit ze Virginiu teraz pomaly nikto neriadi ale nastastie uz ma noveho vodcu s ktorym si samozrejme pisem po skype
[22:06:22] dydy píše: chudák kluk...mimochodem nepsal jsi po té blokaci 26ti (teď už 27mi) účtů, že na west už kašleš? Very Happy
[22:07:40] Lubos Kubicka píše: ja iba davam posledne instrukcie a uz mi fakt nepis....
[22:09:39] dydy píše: né nebudu, ale kdybys potřeboval pomoc proti závislosti na internetových hrách, tak bych ti nějakou pomoc vygůglil, fakt si s tím nezahrávej, jsou lidi, co zastavili barák aby mohli hrát...pokud jsi začal utrácet za nugety pro všech 27 účtů, tak by ses opravdu mohl dostat do finanční tísně, nepodceňuj to, já to s tebou myslím dobře
[22:18:36] Lubos Kubicka píše: ti chuju ja odkedy mi blokli connavara by som nedal ani korunu tym kokotom za nugety...picusom do krku tlacit urcite nebudem a ty picus konecne pochop ze ja som za tych hracov nehral...20 hracov to realne hralo len som im raz za cas klikol takze to nebol multiucet...a neboj zavisli niesom len ma trochu serie ze uplakane kravske lajna a kamosi supportu byvali exsupportaci kurvia hru
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru