Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlášení Mulťáků krok po kroku

+2
P3t0
LynX
6 posters

Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  LynX 11.11.09 22:15

1. Nalezení důkazu
2. Předložení důkazu TW teamu (v Support a jednotlivce teamu memám důvěru - tudíž fórum)
3. Vše je vyřešeno a vpořádku jak má být.

Edit: nyní již je kupodivu zbaven práv moderátora a jeho postavička se nehýbe takže můžeme doufat že je Banned.

Nahlaš i ty svého muťláka a podílej se tak na zkvalitnění Westu Very Happy


Naposledy upravil LynX dne 12.11.09 22:16, celkově upraveno 3 krát
LynX
LynX
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 12. 07. 09
Location : Balmora

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  P3t0 11.11.09 22:27

Naozaj pekné....
Nabudúce nás asi čaká PD Gatha a skrtyho ? Very Happy
P3t0
P3t0
Greenhorn
Greenhorn

Gemini Pig
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 07. 09
Age : 28
Location : CM-Město statečných

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  Delicius169 12.11.09 8:03

Pretty Woman už není moderátorem...
Proč asi?? Smile
Delicius169
Delicius169
Dobrodruh
Dobrodruh

Aries Pig
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 13. 07. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  P3t0 12.11.09 15:01

žeby skončil pre nedostatok času ? rofl
P3t0
P3t0
Greenhorn
Greenhorn

Gemini Pig
Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 12. 07. 09
Age : 28
Location : CM-Město statečných

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  okmpl123 12.11.09 19:54

ma toto v profilu:
Porušil jsem pravidla. Předal jsem účet, kterého mi bylo líto. Takže jsem dostal po právu trest. Vemte si ze mě příklad, že se to dělat nemá ani když jde o dobrého kamaráda nebo dobrý účet.
Prostě člověk někdy dělá blbosti. Mrzí mě to, protože mě práce moda bavila celkem. Ale za blbost se platí a já nejsem vyjímka a tak platím.
okmpl123
okmpl123
Indián
Indián

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 13. 07. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  Anonymní 13.11.09 12:57

odmazáno autorkou


Naposledy upravil Darling dne 20.11.09 18:01, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  zuzupd 14.11.09 16:32

Darling napsal:Bufino již v týmu není, avšak co mi pobavilo - že děláte kampaň za LynXe a kartu, kterou oprávněně dostal.. Jako bývalý moderátor by měl znát pravidla a vědět, co v takovém případě dělat - tedy nevyvolávat flame na fóru, ale napsat na support nebo to řešit se super moderátorem (třeba klubun nebo kopix)..

PS: LynX by si taky mohl sáhnout do svého svědomí, zda se vždy chová tak, jak by měl.. Wink

Ehh- pokud vím, tak Ruda psal, že nemá v support a další složky teamu důvěru (hlavně asi vedoucí pozice, třeba klubun nebo kopix), s čímž tedy souhlasím a nevidím v tom žádné vyvolávání flame, tedy pokud team necítí potřebu bránit každého svého člena, který porušuje pravidla. Jak samotné innogames reaguje na stížnosti víme, čili svůj nesouhlas s lidmi v teamu si můžeme ehm, ale pokud chceme skutečné prošetření a ne zametení pod koberec, jak to máme učinit?

Co mne pobavilo - Tvé loby za oprávněnost chování teamu Smile víme své a máme svůj názor, jestli chceš něčeho dosáhnout, prosím, ale tudy cesta nevede.

PS: každý by si mohl sáhnout do svého svědomí, ale věřím, že by ten pohled spoustu lidí rozplakal
zuzupd
zuzupd
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Taurus Cat
Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 12. 07. 09
Age : 37
Location : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  Nurri 14.11.09 17:17

Darling napsal:Bufino již v týmu není, avšak co mi pobavilo - že děláte kampaň za LynXe a kartu, kterou oprávněně dostal.. Jako bývalý moderátor by měl znát pravidla a vědět, co v takovém případě dělat - tedy nevyvolávat flame na fóru, ale napsat na support nebo to řešit se super moderátorem (třeba klubun nebo kopix)..

PS: LynX by si taky mohl sáhnout do svého svědomí, zda se vždy chová tak, jak by měl.. Wink

Zdá se, že si asi trochu pleteš pojem flame a vyjádření názoru, ale tak my už jsme si zvykli, že na offiku je dobré držet hubu a krok a mít vlastní názor na cokoliv je prostě problém zkousnout. Myslím, že Lynxův názor a způsob vyjádření byl logicky uvažujícímu člověku zcela jasný a i dost jasně tam vypíchl, proč to dělá touto cestou a jak už to tu Zuzu napsal, je hromada lidí, co se nad tím nepozastaví, protože se supportem své zkušenosti má. Když někdo pochybí, má se k tomu postavit čelem, což nakonec aspoň Bufino udělal, kdybyste z toho nedělali vy takovou frašku, ostatně jako vždycky, možná by ve vás pak lidi i měli větší důvěru.
Nurri
Nurri
Šerif
Šerif

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 19. 07. 09
Age : 43
Location : WoH

http://www.basilard.cz

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  LynX 14.11.09 20:03

Darling napsal:Bufino již v týmu není, avšak co mi pobavilo - že děláte kampaň za LynXe a kartu, kterou oprávněně dostal.. Jako bývalý moderátor by měl znát pravidla a vědět, co v takovém případě dělat - tedy nevyvolávat flame na fóru, ale napsat na support nebo to řešit se super moderátorem (třeba klubun nebo kopix)..

PS: LynX by si taky mohl sáhnout do svého svědomí, zda se vždy chová tak, jak by měl.. Wink

Kdybych napsal na Support, nebo někomu z vás kašpárků dosáhl bych akorát toho že zmizí ta věta opůvodním majiteli. Čím jsem vyvolával flame opravdu netuším, akorát jsem upozorňoval na porušování pravidel. A jako bývalý moderátor se opravdu nepamatuju že by za to někdy někdo dostal kartu.

Do svědomí si šahám až neuvěřitelně často ale co se TW fóra týče nikdy jsem tam nenahmatal nic.
Ps. z nás dvou by sis spíš do svědomí měla šáhnout ty Laughing
LynX
LynX
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 12. 07. 09
Location : Balmora

Návrat nahoru Goto down

Hlášení Mulťáků krok po kroku Empty Re: Hlášení Mulťáků krok po kroku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru