Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vulgarita ve hře

5 posters

Goto down

Vulgarita ve hře Empty Vulgarita ve hře

Příspěvek  dydy79 31.08.09 12:19

Nějak mi připadá, že nám rapidně klesá úroveň na serverech. Dnes jsem narazil na některém serveru na pevnost S5 Fucking Fort company patřící městu Fucking Company, zadal jsem cvičně do vyhledávání hráčů k***t a nestačil jsem se divit - lidi myslete a hlavně čtěte pravidla, hnus...
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  Anonymní 31.08.09 12:23

odmazáno autorkou


Naposledy upravil Darling dne 20.11.09 18:02, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  Delicius169 31.08.09 12:46

Naše město kdysi otravoval jeden hráč.
Po té co začal nadávat našim členům a byl zablokován si udělal několik dalších postav.
1)Suportt-snažil se získat naše hesla.
2)Si hrál na nějakou malou holčičku ptal se našeho hráče na hru,nasledně na to si udělal novou postavu(vypadalo to jako matka holčičky) a napsal mu,že je P***fil a že ho zažaluje za to že obtěžuje malé děti.
3)Si udělal postavy Pi**sss a K****tt.....za dalších pár urážek byl taky zabanován.
Jen nechápu,jak někoho může takhle bavit hrát.......
Delicius169
Delicius169
Dobrodruh
Dobrodruh

Aries Pig
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 13. 07. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  Cavansit 31.08.09 21:28

Pochopte, že slušných hráčů je naprosté minimum - a klidně věřte synu mé matky. Pohlédněme na věc z několika hledisek:

1) Hráči nečtou Pravidla (je lhostejné, zda Hry či Fóra) - dílem to považují za zbytečnou ztrátu času a dílem se snaží jít s dobou, v níž se porušování Pravidel považuje za otázku módy či prestiže.

2) Hráči nehlásí porušování Pravidel, protože dílem nechtějí být považováni za "práskače a bonzáky" (ergo umožňují další existenci těmto deklasovaným společenským živlům), případně si porušení Pravidel ponechávají v záloze a dotyčného či dotyčné poté vydírají tím, že je nahlásí, pokud neudělají to či ono.

3) V prostředí internetu je běžným jevem pocit beztrestnosti díky relativní anonymitě, to je věc stará jako internet sám - a divili byste se, kdyby se vám poštěstilo potkat v reálném životě zdejší "tvrďáky" - řada z nich strachem štípe polovinami své zadnice dráty o průřezu dobrých 10 mm.

4) Chybou může být rovněž laxní přístup administrátorů Hry či "měkkost" Pravidel - v tomto ohledu se přirozeně pohybuji v oblasti spekulací, ale jsem jednoznačně pro to, aby se v tomto směru značně přitvrdilo, existují - li rezervy.

Cavansit
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 30. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  dydy79 03.09.09 10:08

Tak pozor, probíhá přejmenování hráčů - např. Lord BitchEs je už Marcus da Smoke...
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  album 03.09.09 13:48

a jéje to zas dopadne Laughing např. lord debi* bude andílek Surprised

album
Greenhorn
Greenhorn

Aries Tiger
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 07. 09
Age : 38
Location : http://cheatyahry.uforum.eu/index.php

Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  Sean Mallory 30.11.09 9:38

O to bych se nebál, tohle se hlídá. Zrovna včera jsem dostal 10 trestných bodů za nevhodné slovo v profilu, aniž bych ho do toho profilu musel vůbec psát silence
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Vulgarita ve hře Empty Re: Vulgarita ve hře

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru