Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

InnoGames koupila novou hru Dunwich

4 posters

Goto down

Líbí se vám tato hra?

InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_lcap20%InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_lcap20%InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_lcap20%InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_lcap0%InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_lcap0%InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_lcap40%InnoGames koupila novou hru Dunwich Vote_rcap 40% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 5
 
 

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty InnoGames koupila novou hru Dunwich

Příspěvek  fifineček 27.08.09 13:42

Hra vypadá dobře akorát nevím o co tam jde, doufám že to dorazí i do česka.

Více ve vývěsce.
fifineček
fifineček
TW noviny SK
TW noviny SK

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 13. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty Re: InnoGames koupila novou hru Dunwich

Příspěvek  LynX 27.08.09 13:56

fifineček napsal:Hra vypadá dobře akorát nevím o co tam jde, doufám že to dorazí i do česka.
Za tu chvilku co sem to hrál se mi to nezdá jako nějaká zvláštní hra, je to tipické webové RPG, podobnejch už jsem hrál několik.. Taky doufám že to dorazí k nám, ta němčina mi zrovna moc nevyhovuje Neutral
LynX
LynX
Šerif
Šerif

Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 12. 07. 09
Location : Balmora

Návrat nahoru Goto down

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty Re: InnoGames koupila novou hru Dunwich

Příspěvek  Delicius169 27.08.09 14:01

Já bych se jen chtěl zeptat,je to normální browserovka,nebo něco jako M***n2 či WoW?
Delicius169
Delicius169
Dobrodruh
Dobrodruh

Aries Pig
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 13. 07. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty Re: InnoGames koupila novou hru Dunwich

Příspěvek  fifineček 27.08.09 14:07

Delicius169 napsal:Já bych se jen chtěl zeptat,je to normální browserovka,nebo něco jako M***n2 či WoW?

Je to normální netová hra jako TW, a nemusíš cenzurovat, už je to tu povolený Smile
fifineček
fifineček
TW noviny SK
TW noviny SK

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 13. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty Re: InnoGames koupila novou hru Dunwich

Příspěvek  batman19 08.12.09 15:48

Metin2.Jako že to můžu dělat?Juuupí Very Happy tohle forum se mě líbí čím dál tím víc Very Happy

batman19
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty Dark Age Wars

Příspěvek  fifineček 30.04.10 1:14

Vypadá to že zakoupila další hru Dark Age Wars. Zkoušel to už někdo?
fifineček
fifineček
TW noviny SK
TW noviny SK

Poèet pøíspìvkù : 163
Join date : 13. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

InnoGames koupila novou hru Dunwich Empty Re: InnoGames koupila novou hru Dunwich

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru