Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Síň slávy

+9
namasik
dydy79
Garvon
okmpl123
Penda
foldas
fifineček
Zorro
Sean Mallory
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 08.08.09 1:00

Dydy79 má bez hader 178 ve střílet, takže si myslím, že je jen opravdu málo duelantů na s1 co by od něj nedostaly ránu za 200 a ty bys mezi nima rozhodně nebyl, pak už je to o tom trefí, netrefí.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 08.08.09 3:36

dydy79 napsal:Dydy79 má bez hader 178 ve střílet, takže si myslím, že je jen opravdu málo duelantů na s1 co by od něj nedostaly ránu za 200 a ty bys mezi nima rozhodně nebyl, pak už je to o tom trefí, netrefí.
No vždyť to říkám, takže jestli můžeš na vlaky, máš nejmíň 111 bodů v některých ze 4 zbývajících ne-duelových schopností. A já bych ránu za 200 dostal, pokud by se dydy79 trefil, jenže Sean Mallory dává rány za 300, duelantů, co by ji od něj nedostali je ještě o několik míň a pokud to bude o tom trefí netrefí, tak to je sice dost o náhodě, ale značně v můj prospěch Smile I když ty tam máš zas ten nefér bonus +100 % k taktice a hromadu životů navíc ... tak si skoro říkám, že to expení je mnohem víc fér než hrát za vojáka Very Happy
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 08.08.09 7:23

Sean Mallory napsal:
No vždyť to říkám, takže jestli můžeš na vlaky, máš nejmíň 111 bodů v některých ze 4 zbývajících ne-duelových schopností. A já bych ránu za 200 dostal, pokud by se dydy79 trefil, jenže Sean Mallory dává rány za 300, duelantů, co by ji od něj nedostali je ještě o několik míň a pokud to bude o tom trefí netrefí, tak to je sice dost o náhodě, ale značně v můj prospěch Smile I když ty tam máš zas ten nefér bonus +100 % k taktice a hromadu životů navíc ... tak si skoro říkám, že to expení je mnohem víc fér než hrát za vojáka Very Happy

Blbé je, že jsi strachy před duelem se mnou utekl s duelovkou, ale určtě najdem nějaký způsob jak se utkat. Pokud to teda teď neodhlásíš Very Happy.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Penda 08.08.09 13:26

Dííky Seane... Ano je nefer ze v žebříčku časem budeš nekde na 10. místě ale vsichni se budou divat do síně slávy.. Jinak diky za screen... A jen tak pro zajimavost, ja mam ve střílení bez BONUSU 185;)..S bonusem nejak 210 Wink

EDIT: jak tak koukam, Sean si prachy shromažduje jak se mu zachce.. Ale co ja mam delat s plnou bankou ? Wink

Penda
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 07. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 08.08.09 16:32

Dydy, a ty se mně divíš? Pokud někdo má přes 100 bodů mimo duelový vlastnosti a přesto na všechny strany prohlašuje, jak by mě rozstřílel, tak musí být blázen. A s blázny vždycky obezřetně, nikdy nevíš, co vyvedou Wink
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 09.08.09 8:49

Sean Mallory napsal:Dydy, a ty se mně divíš? Pokud někdo má přes 100 bodů mimo duelový vlastnosti a přesto na všechny strany prohlašuje, jak by mě rozstřílel, tak musí být blázen. A s blázny vždycky obezřetně, nikdy nevíš, co vyvedou Wink

Takže když jseš teď v na 99, tak se budeš strachy s freonem hnád duelovku nahoru šutrama dál (pardon, ty tomu říkáš úspěchy v duelech)? Very Happy Tak to musí bavit.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 09.08.09 9:26

dydy79 napsal:Takže když jseš teď v na 99, tak se budeš strachy s freonem hnád duelovku nahoru šutrama dál (pardon, ty tomu říkáš úspěchy v duelech)? Very Happy Tak to musí bavit.
Nechápu, proč bych to dělal? XP už nedostanu, další skilly a atributy taky ne, lepší už nebudu, k ničemu by mi to nebylo. Něco mi uniklo?
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 09.08.09 9:30

Přestane ti růst duelovka, dydy79 ji dožene a pak tě bude řezat jak žito Wink.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 09.08.09 9:33

No ale tím spíš nechápu, proč bych měl hnát duelovku nahoru Smile Vždyť já se na tebe přece mocinky moc těším I love you I s tvýma stopadesáti bodíkama v obchodování Laughing
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 09.08.09 9:39

Sean Mallory napsal:No ale tím spíš nechápu, proč bych měl hnát duelovku nahoru Smile Vždyť já se na tebe přece mocinky moc těším I love you I s tvýma stopadesáti bodíkama v obchodování Laughing

Žes nečekal do teď? Jo to by se vlastně někdo mohl poctivě před tebe dostat...no to už je teď jedno. Každopádně to není tvoje výhra, ale prohra současného CZTWtýmu. Na de a net už platí pravidlo, které by ti tohle neumožnilo. Very Happy Skoro se mi chce napsat, že to u nás neplatí jen protože máš v týmu známé, nebo dokonce ty sám v týmu jseš, ale nanapíšu to rofl.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 09.08.09 11:15

Nečekal, protože o nějakým dydy79 jsem poprvé slyšel až dávno potom, co jsem opustil topku duelantů směrem ještě výš přes duely s prakem, bumerangem apod. Wink
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 10.08.09 18:37

Ona vlastně pro tebe hra skončila. Duelovat se můžeš jen s freonem, což je ti k ničemu a makat a šetřit už nemá smysl. Úkoly jsou pro tebe jak (celkem často) říkáš podřadné...takže to budeš odhlašovat? Nemusíš odpovídat, je to jen tvoje věc, ale kolik že jsi do toho vrazil?
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  namasik 10.08.09 22:27

Tvůj inventář mě opravdu upoutal.Myslel jsem, že to je RPG a to je nekonečné ne?!Pro tebe v tuto chvíli hra skončila asi ne?Musíš počkat až si lidi vyduelují na tvou úroveň.Možná můžeš ještě pevnosti, ale asi nemáš ve vést atd. krom atributů nic, takže.....co dodat uvidíme co bude v updatech.

Bejt to na mě nedodělávám questy.Nedokážu si představit kolik peněz by jsi musel zaplatit.
namasik
namasik
Greenhorn
Greenhorn

Aries Dog
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 25. 07. 09
Age : 30
Location : Pardubice/Vrchlabí

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  karlos.10 12.08.09 9:15

hra je ve vývoji, takže pro seana hra ( možná) neskončila, tvůrci hry něco vymyslí, třeba i další ůrovně . ano
karlos.10
karlos.10
Greenhorn
Greenhorn

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 19. 07. 09
Age : 28
Location : Holešov

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 12.08.09 12:05

Tak buď můžu nahrabat prachy, navštívit šamana, splnit poslední dva questy a nejspíš už zůstat zaměřenej na boje o pevnosti, protože je to přecejen rozdíl 2.000.000 $ v ceně, kdybych chtěl zpátky schopnosti duelanta. Anebo se těch úkolů vzdám (resp. spíš jen jeden z nich, skilly, atributy a cycházková hůl jsou fajn, brokovnice a klíč jsou k ničemu) a počkám si jako duelant na všechny, co dosáhnou duelové úrovně 170. A mezitím se můžu zabavit třeba bojem o pevnosti.

Jinak ač nechápu, kam měla ta otázka mířit, tak mě to stálo asi tolik co nová krabicová hra.
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  zuzupd 12.08.09 14:47

Pokud jede hra od října a teď je srpen, za předpokladu že jel všechny prémia to máme za každý měsíc 8x5 nuggetů a měsíců je to asi deset, čili by ho hra vyšla, kdyby jel stále všechna prémia a kupoval si je po 100kách, na 2000 korun Smile
zuzupd
zuzupd
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Taurus Cat
Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 12. 07. 09
Age : 37
Location : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 12.08.09 15:40

Jo, došel jsem ke stejnýmu číslu - což je cena krabicové hry Wink
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  dydy79 12.08.09 18:10

Sean Mallory napsal:Jo, došel jsem ke stejnýmu číslu - což je cena krabicové hry Wink

To je celkem drahá hra na jedno použití. Nejde dát do komise a multiplayer neužiješ....
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sean Mallory 16.08.09 1:04

Taky pravda. Jenže tohle je typ hry, kterou bys ani znova hrát nechtěl. Ale vem si, že to máš nějakých 6-7 korun na den, tak co ...
Sean Mallory
Sean Mallory
Dobrodruh
Dobrodruh

Taurus Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 24. 07. 09
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  JeanIsbel 22.08.09 15:19

Hehehe mě je jedno jestli budu Top Duelat, nebo v Síni Slávy drříve než ost. West hraju na odreagování od okolního světa!! a Ani korunu jsem do toho ještě NENARVAL!!!!! rock
JeanIsbel
JeanIsbel
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 18. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  McBracey 22.08.09 16:40

JeanIsbel napsal:Hehehe mě je jedno jestli budu Top Duelat, nebo v Síni Slávy drříve než ost. West hraju na odreagování od okolního světa!! a Ani korunu jsem do toho ještě NENARVAL!!!!! rock

To se jako chlubíš anebo si naopak stěžuješ?

McBracey
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 16. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  JeanIsbel 22.08.09 20:08

Ani jedno!!! zděluji
JeanIsbel
JeanIsbel
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 18. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Síň slávy - Stránka 2 Empty Re: Síň slávy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru