Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kto je najlepší spisovateľ?

2 posters

Goto down

Kto je najlepší spisovateľ?

Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap44%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 44% 
[ 7 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap38%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 38% 
[ 6 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap0%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap0%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap0%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap13%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 13% 
[ 2 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap0%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap5%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 5% 
[ 1 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap0%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kto je najlepší spisovateľ? Vote_lcap0%Kto je najlepší spisovateľ? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 16
 
 

Kto je najlepší spisovateľ? Empty Kto je najlepší spisovateľ?

Příspěvek  aqua51 26.07.09 19:11

Vybrala som finalistov z minulého fora.Ak vám niekto chýba v ankete napíšte mi pm.Poprosila by som vás ked už zahlasujete v ankete aby ste aj pridali komentár.Vdaka. Smile
Edit:Prosím kto sa sa zmiluje nad chudou veveričkov nech odstráni dydyho z ankety okrem zuzupda zistila som že neviem upraviť anketu.


Naposledy upravil aqua51 dne 26.07.09 19:47, celkově upraveno 1 krát
aqua51
aqua51
Greenhorn
Greenhorn

Sagittarius Rat
Poèet pøíspìvkù : 48
Join date : 13. 07. 09
Age : 27
Location : WoH

http://www.tvduck.com/Painkiller-Jane.html

Návrat nahoru Goto down

Kto je najlepší spisovateľ? Empty Re: Kto je najlepší spisovateľ?

Příspěvek  dydy79 26.07.09 19:25

Mě kdyžtak odeber, protože já jsem tam kopl texty mých oblíbených autorů. To nebyly moje povídky.
A můj hlas máš jednoznačně ty Smile.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru