Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hadry na útok (pevnost)

+4
Ikkaku
huftamon
Carcharias
dydy79
8 posters

Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  dydy79 20.07.09 14:33

Tak co si dáte na sebe? Budeme vycházet z https://the-west.forumczech.com/sekce-jen-pro-leny-tohoto-fyra-f32/boj-o-pevnosti-bojovyy-hodnota-t97.htm
Útočník
Bojová hodnota pro výstřel = Přesnost, vytrvalost, vést
Bojová hodnota pro úhyb = Uhýbání, vytrvalost, vést

Já bych to viděl na:
- hlava -
Drahý plátěný klobouk
+1 Síla
+1 Zručnost
+9 Zdraví
+8 Uhýbání
+9 Přesnost
+8 Taktika
- krk -
Hnědá kravata
+1 Síla
+9 Zdraví
+6 Uhýbání
+8 Vést
- oblečení -
Hnědá vesta
+1 Pohyblivost
+8 Zdraví
+9 Reflexy
+7 Střílet
- boty -
Vojenské holínky
+10 Houževnatost
+12 Zdraví
+12 Jízda na koni
+9 Taktika
- zbraň -
Přesný Pepperbox
+3 Uhýbání
- produkt -
elixír
má nějaký bonus s hnědou vestou


Naposledy upravil dydy79 dne 20.07.09 14:40, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : překlep)
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  Carcharias 20.07.09 15:04

S pokrývkou hlavy a předmětem na krk bych s Tebou souhlasil, dál už mi ty věci nepřijdou tak vhodné. Na tělo Nedělní oblečení, Drahý plášť. Boty Drahé holínky, či sandále. Do ruky dle kombinace ze setů a k ostatní výbavě.

Carcharias
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  huftamon 20.07.09 15:22

jako zbraň si vezmu trumpetu +6 vést, nebo žiravinu spolu s elixírem dá +1 přesnost a +5 vytrvalost.
huftamon
huftamon
Greenhorn
Greenhorn

Capricorn Cat
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 13. 07. 09
Age : 36
Location : Kuttenberg

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  Ikkaku 20.07.09 16:24

Tak ještě ode mě:
První tři předměty jsou vcelku univerzální tak by se daly použít i v obraně. Ne každý si bude kupovat haldu nových věcí pro obě možnosti.
Drahý plátěný klobouk
+1 Síla
+1 Zručnost
+9 Zdraví
+8 Uhýbání
+9 Přesnost
+8 Taktika
Hnědá kravata
+1 Síla
+9 Zdraví
+6 Uhýbání
+8 Vést
Sandály
+8 Zdraví
+8 Uhýbání
+6 Přesnost
+7 Zacházení se zvířaty
Hnědá vesta
+1 Pohyblivost
+8 Zdraví
+9 Reflexy
+7 Střílet
Žíravina
Elixír
Bonus mastičkáře
+2 Zručnost
+10 Vytrvalost
Ikkaku
Ikkaku
Greenhorn
Greenhorn

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 17. 07. 09
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  mirecek14 30.07.09 19:50

Nemyslite, ze na utok je lepsi drahy sirak (+6 vest, +6 vytrvalost)? V souctu dava +12 at pri strele nebo uhybani. Kdezto ten drahy plateny klobouk da jen +8 pri uhybani a +9 pri strele.

Teda vychazim z toho, ze strela i utok jsou jednoduche soucty tech tri danych vlastnosti...

mirecek14
Greenhorn
Greenhorn

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 29. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  zuzupd 30.07.09 20:04

No problém je právě že nikdo neví jak opravdu ty staty fungují. My předpokládáme tu složitější možnost přepočtu na bonusy a následného sečtení neboť se tím dostáváš k větším číslům. Prosté sečtení schopnosti a převedení na bonus dá maximálně 9 a to za relativně nízké číslo, to je pak skoro jeden jako druhý a postava jenom přes vést je super jak v útoku, tak obraně...
zuzupd
zuzupd
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Taurus Cat
Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 12. 07. 09
Age : 37
Location : Peklo

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  Bufino 01.08.09 15:09

No já toto zatím neřeším. Prostě jdu všude v indiánském setu a je to. Ty přepočty atd si myslím, že stejně nejsou k ničemu za situace když věže a hradby nic nepřidávají a taky může být člověk našlapaný jak chce, ale pokud se nejede týmově brzo padne. Když tam pobíhá banda neorganizovaných sólistů je to celkem směšný pohled.
Myslím, že asi nejdůležitější je zdraví. Kdo má více zdraví více snese jednoduchá rovnice. Navíc nikdy člověk neví kdo po něm střílí a kolik střel na něho půjde atd blbě se to počítá to není jako v duelu kde se dá kalkulovat. Tady mi to připadá zatím více v takové rovnici více o štěstí a náhodě než u duelu.
Jasně, že nakoupím hadry na útok, protože kde bych ty prachy furt dával, ale šílet nebudu. S mým návratem do města 40 hodin se mi do toho ani moc nechce.
Podařilo se nám dobýt pevnost na s4 a to v poměru 107 útočníků a 90 obránců a nebylo to výbavou atd, ale taktikou a rozumem. Hadry jsou takový kosmetický doplněk někdy :-) Dávají body, ale jednomu člověku a ten sám mnoho nezmůže. Pokud by se podařilo poskládat partu co má hadry a rozum tak to už pak je panečku síla, ale zatím většina bojů je moc o sólové činnosti. Uvidíme co bude dál. Bojů ubývá možná bude zase brzo ticho po pěšině.
Bufino
Bufino
TW noviny CZ
TW noviny CZ

Gemini Dog
Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 15. 07. 09
Age : 53
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  namasik 02.08.09 11:47

Boje ustávají protože to stojí prachy.Když na naší pevnost vyhlásili útok mysleli jsme, že o ni přijdem a sehnali jsme cca 65 obránců a nakonec jsme šli proti 8 útočníkům lol! Mám za sebou teprve 3 boje a zítra mě čeká 4. Mám zasebou 2x obranu 42 vs 8 a 65 vs 8, takže zatím nic moc Crying or Very sad Ohledně hadrů mám na to názor takový, že se mi hodí přesnost zdravím a zbytek je sporadický.Jde o taktiku a vzájemnou dohodu.Dnes budu koumat co na útok a uvidíme. smích1
namasik
namasik
Greenhorn
Greenhorn

Aries Dog
Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 25. 07. 09
Age : 30
Location : Pardubice/Vrchlabí

Návrat nahoru Goto down

Hadry na útok (pevnost) Empty Re: Hadry na útok (pevnost)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru