Fan fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FAQ - často kladené otázky

Goto down

FAQ - často kladené otázky Empty FAQ - často kladené otázky

Příspěvek  dydy79 16.07.09 3:07

FAQ
1. Kde seženu Plakát?
Plakát = práce Vylepování plakátů.

2. Jak můžu kamarádovi dát nebo prodat nějakou věc, co sám/sama mám?
To zatím nejde, obchodovat lze "pouze" s "obchody" (Obchod, Zbrojník, Krejčí).

3. Co jsou to pracovní body? Jak je získám?
Pracovní body jsou vlastně jenom rozdílem menšence (Získaná schopnost) a menšitele (Obtížnost). Aby se dalo pracovat, musí být rozdíl (Pracovní body) 1 a více.
Pracovní body též určují, kolik peněz získáte a čím je jich více, tím je nižší riziko, že se poraníte.

4. Potřebuji na misi nějakou práci a nemůžu jí najít ani v seznamu prací u minimapy. Čím to je?
Některé práce potřebují nějakou Schopnost na určitém levelu, aby šly vidět. Třeba pokládání kolejí vyžaduje 5 "Stavět", než lze vůbec spatřit.

5. Kolik věcí se vejde do mého batohu?
Neomezeně, batoh je "nekonečný".

6. Došla mi energie, co mám dělat?
Doporučuji zajít se vyspat do hotelu. Nebo holt hodně dlouho nic nedělat (energie stoupá rychlostí 3/hodina, při Pú Více Energie 4,5/h)...

7. Jak založit město?

Nejprve si musíte vybrat, kde město chcete založit.Lze to pouze na takových těch modrých kolečkách (pracích) s lopatou.
Založení města stojí 300$ a 80 energie.

8. Kde můžu koupit osla? Kolik stojí?

Osel se dá koupit kdekoliv ve městě, mají-li Obchod minimálně na levelu 1. Pro členy města stojí 250$, pro cizince 1000$.

9. Co je to OpenID?

Něco o openID:
http://openid.cz/server/
http://mozek.cz/info/openid
http://www.lupa.cz/clanky/openid-doc...etove-obcanky/

10. Kolik bodů dostanu za postavení nějaké budovy?
Dostanete (100xlevel budovy) bodů. Body se přičítají postupně, takže za polovinu druhého levelu budovy už máte přičteno 100 bodů.

11. Můžete mi změnit charakter?
Pokud sis už zvolil charakter, tak se ti už nedá změnit. Můžeš si ho zvolit jen jednou a to navždy.

12. Ta ženská po mě chce šunku. Kde jí získám ?
Šunku nalezneš při práci "Pást prasata" -> kolečko s obrázkem prasete na mapě->vzhledem k nízké pravděpodobnosti doporučuji pracovat 2 hodiny.

13. Kdy končí hra ?

Hra je RPG a RPG konec nemá, na některá RPGčka konec vymysleli, ale princip RPG je, že konec nemá.

14. Kde získám Vlajku Unie ?
Vlajku Unie získáš v práci zvané "Hlídat Pevnost".
Ale pozor, u této práce je minimální šance získat tento produkt.
Proto to zkoušej znova a znova, jednou jí získáš.

15. Hra mě už nebaví. Jak si můžu zrušit účet ?

Dáš nastavení a tam máš přímo záložku "zrušit učet." Potvrdíš heslo a učet se pak sám zruši za 5 dnů.

16. Po jaké době se účet automaticky zruší ?
Účet se automaticky ruší, pokud nebude déle jak 45 dní užíván.

17. Kdy bude nový svět ?

Na tuto otázku se neptejte !
Nový Svět bude, až tvůrci uznají za vhodné, nikdo jiný to neovlivní

18. Kde najdu sošku Zlatého sokola?

Barman ti zadá úkol Waupeeho dědeček (Ukrást zpět ), po jeho splnění ti Marie zadá úkol přinést jí Modrý šátek a 170$, jako odměnu dostaneš sošku Zlatého sokola.

19. Zadávání úkolů
Úkoly(v salónu) jsou většinou zadávané ob 2-3 levely, 1,2,3,5,8,11,15,18 atd.

20. Kde seženu sklenici vody?
Při práci Pokládání kolejí.

21. Nelze se zaregistrovat na Svět 1, 2 a 3.

Světy 1, 2 a 3 jsou plné a proto byly uzamčeny.

22. Kde mohu prodat věci z inventáře?
Věci můžeš prodat v Obchodu. Obchod nalezneš pouze ve městě které již má Obchod vybudovaný!

23. Kdy si mohu změnit schopnosti a atributy?
Změna schopností a atributů je možná pouze po splnění série úkolů Waupeeho dědeček. Každá změna 1 bodu schopností stojí 50$, 1 bod atributů 250$.

24. Obchod s indiány.
Pozor na rozdíl mezi pracemi Obchod s indiány a Obchodování, je na ně potřeba stejných schopností, jen obtížnost u indiánů je 223, takže tuto práci uvidíte později (asi 223-70).

25. Já a můj sourozenec máme stejnou IP, můžeme být ve stejném městě?

Ano, můžete!

26. Nejde mi vybrat charakterová třída, mám lvl 10 a jsem greenhorn.
Pokud se nezobrazuje tlačítko "Volba charakterové skupiny" zkuste jiný prohlížeč. Hlášku "Volba tvé charakterové skupiny, profilového obrázku a tvého pohlaví je neplatná. " ignorujte.

27. Jak vyberu peníze z banky?
Peníze z banky vybírat nemusíš, když máš málo peňez v hotovosti, automaticky se ti chybějící částka odečte z banky.


28. Zmizela mi práce na mapě
Aktualizuj prohlížeče a vymaž cookies. Dále si překontroluj, jestli se u práce nezdvihla obtížnost a nemáš na ni momentálně málo pracovních bodů http://cz.weststats.com/Jobs/. Pokud se jí zvedla obtížnost více, je možné, že už ji na mapě nevidíš ani šedivě.


29. Nějaký hráč mi nadává
Jestli vás nějaký hráč uráží tak máte v Telegramech možnost Blokovat veškeré jeho Telegramy. Pokud je jeho nadávání neúnosné nebo nadává třeba celému městu tak jej můžete nahlásit na Support (Nastavení/Support).

30. K čemu jsou Talisman a Kamenný řetěz?
Vzhedem k tomu, že nic nepřidávají, budou zřejmě v budoucnu zapotřebí ke splnění nějakého úkolu - momentálně jsou k ničemu.

31. K čemu je Síň slávy?

Síň slávy slouží k zaznamenávání hráčů, kteří dosáhli levelu 99.
dydy79
dydy79
Šerif
Šerif

Aries Goat
Poèet pøíspìvkù : 341
Join date : 12. 07. 09
Age : 45
Location : WoH

http://www.lfsworld.net/?win=stats&racer=dydy

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru